Obtenez 1000 visiteurs rapidement !
Obtenez 1000 visiteurs rapidement !
Outils webmasters Compteur Chat Forum Sondage Découverte Référeur


M'inscrire M'inscrire Me connecter Me connecter Mot de passe oublié Mot de passe oublié Retour au forum Retour au forum



  Pages: 1
Poster un nouveau message Répondre au message
Auteur Message
   Trier par date décroissante
Robert
France
Posté le:
18/11/2005 15:59
Sujet du message:
Petite traduction...
Répondre            
 
Si quelqu'un pouvait me traduire ce message... merci d'avance:

Ciao scumpi,
Ce ma faci? Merci mult de poze, ce fain e!!! Ce mandra trebuie sa fie mama!
Eu sunt bine, imi cresc copilul (Atlant), si imi mobilez noua casa.In fiecare weekend suntem cu Thierry la cumparaturi la magazinul nostru preferat IKEA.
E tare bien in noua casa, avem spatiu, gradina, maslini, flori, peluza, 3 camere la etaj...in fine de abia astept sa veniti in luna de miere in Franta.
Cu Thierry e perfect, am face un copil dar nu putem ca venim la nunta in vara si nu pot sa calatoresc cu burta la guraSmile))
Serviciul e ok, vremea s-a racit, 12 grade azi, dar soare.
Atlant creste, are deja 4 luni jumate, e un jucaus si un prapadit.Dar ma bucur ca s-a invatat sa mearga afara pt pipi si cacaSmile
Am vorbit cu Dragos o ora la tel sambata trecuta, am pus tara la cale, de abia astapt sa il vad ca mi-e un dor de el...
Te las si nu mai zice la mama ca nu iti scriu ca de fiecare data imi spune la telefonSmile))

Te pup dulce, mi-e dor de tine.Pa.
 

Poster un nouveau message Répondre au message
  Pages: 1

M'inscrire M'inscrire Me connecter Me connecter Mot de passe oublié Mot de passe oublié Retour au forum Retour au forum




Le site de Bogdan pour vous aider en Roumanie
http://www.jevousaide.wildwalk.ro/